Хајлајтс и голови од Келн vs Црвена Звезда

Келн на домашен терен играше против Црвена Звезда во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 28 Септември.

Одбраната на гостинскиот тим, Црвена Звезда, одлично ја заврши работата, не беше совладана ниту еднаш и задоволна си замина дома. Голот кој го постигна Црвена Звезда беше доволен за победа од 1:0 и освојување на трите бода.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7jv1h.mp4?token=1508522666-pzLw5W0YFR%2Brs14Ye1P4oFvjrlk0%2FMpBvZzWpCk1p5c%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.