Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ница и Витесе

Ница го нагости Витесе во рамките на УЕФА Европа Лига меч, во Четврток, 28 Септември 2017.

Витесе и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Ница постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/uzelc.mp4?token=1508544244-VlRzCBZblJ9hifcoK%2BJL5jeD0xeceSCXeOjD7z2fC94%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.