Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Остерсунд ФК и Херта

Остерсунд ФК и Херта одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 28 9 2017.

Остерсунд ФК постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/a814s.mp4?token=1508544242-BxSNW%2BKAYiBTXRsX%2BFZDuEuEfLC9YtEI%2FurvAihLN2U%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk