Атлетик Клуб Билбао vs Зорја голови и хајлајтс

Во Четврток, 28 Септември, Атлетик Клуб Билбао го пречека Зорја во рамките на УЕФА Европа Лига меч.

Зорја имаше убаво гостување кај Зорја, постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа, односно домаќинот не постигна гол.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/kaorn.mp4?token=1508544242-Fl5GR%2B8xOXu3m956ryzeeyT226w322GjHUjYjt8eliY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk