Астана vs Славија Прага голови и хајлајтс

Астана го пречека Славија Прага во Четврток, 28 Септември.

Двата тима, Астана и Славија Прага постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/merge-heeiq.mp4?token=1508537093-yY2vpR5Zo7%2BeOV97BAJ%2FvFJ6Mz9z2hESmWv8gt2dZrU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk