Крузеиро vs Фламенго хајлајтс

Крузеиро и Фламенго одиграа натпревар во рамките на Куп на Бразил, во Четврток, 28 9 2017.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Крузеиро и Фламенго заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/icy21.mp4?token=1508544241-lkKQOCnSGN7xqmqoS5crm7Y7TO%2Bd22l7f9YQr7acBV8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот