Брентфорд vs Дерби Каунти голови и хајлајтс

Брентфорд го нагости Дерби Каунти во рамките на Чемпионшип меч, во Вторник, 26 Септември 2017.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/c8kbh.mp4?token=1508544237-%2Fz%2BXHOOqD6%2BfTXOsfNEv7u4glk773Bko%2FoFVjtYOaEw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.