Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Портланд Тимберс и Орландо Сити

Во Понеделник, 25 Септември, Портланд Тимберс го пречека Орландо Сити во рамките на МЛС меч.

Орландо Сити и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Портланд Тимберс постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/zjgwk.mp4?token=1508544230-x8V7osox5QLODThdEI1TWZkWY33YH%2B9HlNJL5xSygcY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk