Атланта Јунајтед vs Монтреал Импакт голови и хајлајтс

во Недела, 24 Септември, Атланта Јунајтед на домашен терен играше против Монтреал Импакт во рамките на МЛС.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Атланта Јунајтед. Тоа резултираше со победа на Атланта Јунајтед од 2:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Атланта Јунајтед и Монтреал Импакт можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8onq6.mp4?token=1508544230-7VM6rxWZ%2Fnm4E%2FRRU7LZOhTjaTb7kFxxl0znWAqlfGk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.