Фиорентина vs Аталанта голови и хајлајтс

Во Недела, 24 Септември 2017, Аталанта му гостуваше на Фиорентина во рамките на Серија А.

Двата тима, Фиорентина и Аталанта постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xhp05.mp4?token=1508544228-9YCQ16yvd%2FnA4I41HqDIViiKI0GopFUK0XrfsDbUcps%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Добиј ги најновите совети за кладење за Серија А.