Сантос vs Атлетико ПР голови и хајлајтс

Сантос го пречека Атлетико ПР во Недела, 24 Септември.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, а голот го постигна Сантос. Поради тоа Сантос го доби натпреварот со 1:0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Сантос и Атлетико ПР.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/b6fik.mp4?token=1508544219-%2F%2Fv2pDTeY3L4i4DTngyrtdnkyzWlY85nZFo7QyOFyDI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.