Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Фламенго и Аваи

Во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Фламенго и гостинот Аваи, во Сабота, 23 Септември 2017.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Фламенго и Аваи.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5k5mx.mp4?token=1508544219-C0Yei%2F9EhMMkWTY%2F%2Fm8KW02iJShxsk1VGwmMJuMIRJc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.