Хајлајтс и голови од Сао Паоло vs Коринтианс

Сао Паоло на домашен терен играше против Коринтианс во рамките на Серија А, во Недела, 24 Септември.

Двата тима, Сао Паоло и Коринтианс постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/2m2y6.mp4?token=1508544227-KQhqAznvD3fG5tFxrh3Z1Vc33vE1Np2UIYL93oXJfC8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.