Хајлајтс и голови од Баер Левекузен vs Хамбургер СВ

Баер Левекузен го пречека Хамбургер СВ во Недела, 24 Септември.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Баер Левекузен, па Хамбургер СВ го загуби мечот со резултат 3-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/om442.mp4?token=1508544227-Lma2pOfdVn5h4MYKQuTsHYmT9Fpi%2BV0sc7gqM%2B%2BNhgA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.