Страсбург vs Нант голови и хајлајтс

Во Недела, 24 Септември 2017, Нант му гостуваше на Страсбург во рамките на Лига 1.

Нант не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но гостинските играчи 2 пати ја тресеа противничката мрежа па забележа победа со резултат 2:1 и освои три бода.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/x8m50.mp4?token=1508544226-NRreSC3xU3QGy6aFpRCcSWAdRAcV5q83zgJxg7evUCc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk