Хајлајтс и голови од Гетафе vs Виљареал

Во Недела, 24 Септември, во рамките на Ла Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Гетафе и гостинот Виљареал.

Напаѓачите на Гетафе беа расположени и постигнаа точно 4 гола, додека Виљареал не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 4-0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/79egg.mp4?token=1508544226-ZCeWsXzzPDxw9n4V9cttrs74SJ%2BdK2047vQTJxxYSN4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.