Хајлајтс и голови од Брајтон Албион vs Њукасл Јунајтед

Во Недела, 24 Септември, Брајтон Албион го нагости Њукасл Јунајтед во рамките на Премиер лига натпревар.

Брајтон Албион постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Брајтон Албион и Њукасл Јунајтед.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/9s799.mp4?token=1508544226-a8kD3nfl80JflJsSxGKXY7mfYNb5aqOMScS6Xe6JCsQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот