Вулверхемптон vs Барнсли голови и хајлајтс

Во Сабота, 23 Септември 2017, Барнсли му гостуваше на Вулверхемптон во рамките на Чемпионшип.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигна Вулверхемптон, а еден гол постигна Барнсли. Тоа резултираше со победа на Вулверхемптон од 2:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Вулверхемптон и Барнсли.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xseto.mp4?token=1508544212-GfqulmEC%2BoGfRIBfk0eB9JH6iS%2BUly3p5cSqJRTRecU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.