Престон vs Милвол хајлајтс

Во Сабота, 23 Септември, Престон го нагости Милвол во рамките на Чемпионшип натпревар.

Ниту Престон ни Милвол не постигнаа гол на натпреварот.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/u1ojs.mp4?token=1508544212-ojXUmNnfGgmynPS0CMer5Szq5LiI21vM2K5fGRMstKk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.