Видео од натпреварот Квинс Парк Ренџерс vs Бартон Албион

Во Сабота, 23 Септември 2017, Бартон Албион му гостуваше на Квинс Парк Ренџерс во рамките на Чемпионшип.

Квинс Парк Ренџерс го пречека Бартон Албион во рамките на Чемпионшип но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3wwur.mp4?token=1508544212-4QBZjSuSDyp0wFX0u%2BfhVpO9TCAz3Nne6%2BDQ7Yv1ZjE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk