Норвич Сити vs Бристол Сити хајлајтс

Во Сабота, 23 Септември 2017, Бристол Сити му гостуваше на Норвич Сити во рамките на Чемпионшип.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/on9a4.mp4?token=1508544211-RsHIj%2BEF3HwjCxPgvEKFqGpYOao0N30XEIvweOiWO8A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk