Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Дерби Каунти и Бирмингем Сити

Дерби Каунти го нагости Бирмингем Сити во рамките на Чемпионшип меч, во Сабота, 23 Септември 2017.

Дерби Каунти и Бирмингем Сити постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tna5q.mp4?token=1508544211-m5kej8sghArDrz8yKOun1e2Bw%2FmyIw0T4RImPIgfBAw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk