Фулам vs Мидлсборо голови и хајлајтс

Во Сабота, 23 Септември, Фулам и Мидлсборо одиграа натпревар во рамките на Чемпионшип.

Фулам и Мидлсборо постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/nt28n.mp4?token=1508544211-4gi4acmjNDR%2BrdxlRohx0WWmD7z375TVRpAyg9NSOug%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Експертски типови за кладење на kladenje.mk