Хајлајтс и голови од Фенербахче vs Бешикташ

Во Сабота, 23 Септември, Фенербахче го пречека Бешикташ во рамките на Супер Лига меч.

Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но Фенербахче постигна два, додека Бешикташ успеа да постигне само еден гол, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Фенербахче и Бешикташ.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/56hcl.mp4?token=1508544215-y%2FHlUfugXVvhWxTAREhESksxw1hk%2FBR0MvYg6JU2PJg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.