Баерн Минхен vs Волфсбург голови и хајлајтс

Во Петок, 22 Септември, Баерн Минхен го пречека Волфсбург во рамките на Бундеслига меч.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ov3hk.mp4?token=1508540634-2WgPE5wEJmjXioCS6yAagLL7dCqWlMBFeYkyC%2BjieAU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365