Хајлајтс и голови од Ланус vs Сан Лоренцо

Ланус го пречека Сан Лоренцо во Петок, 22 Септември.

Сан Лоренцо не успеа да постигне ниту еден гол, додека голманот на Сан Лоренцо беше совладан два пати. Тоа резултираше со победа на [%HOMETEAM %] од 2:0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ybbja.mp4?token=1508540632-idQIC6QSMP2a%2F%2BxSkts6lWO5Lc8%2Fx4ORzDmnDUxq2eQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk