Понте Прета vs Спорт Рецифе голови и хајлајтс

Во рамките на Копа Судамерикана се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Понте Прета и гостинот Спорт Рецифе, во Среда, 20 Септември 2017.

Спорт Рецифе не успеа да постигне гол, а нивниот голман беше матиран еднаш. Поради тоа Понте Прета запиша победа од 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/gzrhv.mp4?token=1508540624-1V0%2Bbsb5rEal75J7DnTVcXiY5KZFSfxAHabW7T%2FwupI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk