Хајлајтс и голови од Фламенго vs Чапекоенсе

Фламенго и Чапекоенсе одиграа натпревар во рамките на Копа Судамерикана, во Среда, 20 9 2017.

На натпреварот беа постигнати 4 гола, но сите ги постигна Фламенго, па Чапекоенсе го загуби мечот со резултат 4-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/zeh40.mp4?token=1508540623-tJiZzzDvNSDQ7DJerlhoVvt1qGXV7SOu383znRL0Dfk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.