Хајлајтс и голови од Реал Мадрид vs Реал Бетис

Во Среда, 20 Септември 2017, Реал Бетис му гостуваше на Реал Мадрид во рамките на Ла Лига.

Реал Бетис имаше убаво гостување кај Реал Бетис, постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа, односно домаќинот не постигна гол.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Реал Бетис.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/h1toi.mp4?token=1508540622-c8f%2BolMmRm%2F7KhBmaLQaAWVrbF52mqK8XlVUbvsQffw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.