Хајлајтс и голови од Сантос vs Барселона

Во Четврток, 21 Септември, Сантос го пречека Барселона во рамките на Копа Либертадорес меч.

Сантос не успеа да го совлада противничкиот голман, додека Барселона успеа тоа да го направи еднаш, што беше доволно за победа на гостите од 1:0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/p6t38.mp4?token=1508540623-hDKJPUsAh9CqtxBSWiplxdgf4bpVlzkC3E%2FqoA86aLY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365