Хајлајтс и голови од Атланта Јунајтед vs ЛА Галакси

Во Среда, 20 Септември, Атланта Јунајтед го пречека ЛА Галакси во рамките на МЛС меч.

Атланта Јунајтед постигна 4 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 4-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Атланта Јунајтед и ЛА Галакси можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7umgn.mp4?token=1508540624-qC0jq7A1quWSfPL5rHGpu0kWLDWenGCdebGBYktkPTs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.