Валенсија vs Малага голови и хајлајтс

Во Вторник, 19 Септември, Валенсија го пречека Малага во рамките на Ла Лига меч.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 5 гола, но сите во мрежата на Малага. Тоа резултираше со победа на Валенсија од 5-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Валенсија и Малага.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/bmq6t.mp4?token=1508544189-EPl%2Fg5lf9CB3aA70F0x7tBvXY3DZVtfmvr1%2B4NbvM0M%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365