Хајлајтс и голови од Тотенхем vs Барнсли

Во Вторник, 19 Септември, Тотенхем го нагости Барнсли во рамките на Лига Куп натпревар.

Одбраната на Тотенхем одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна Тотенхем беше доволен за победа од 1:0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Тотенхем и Барнсли.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1xs27.mp4?token=1508518995-OSyttDVYxymtf08nIET9PO4%2Fq%2BopeWKXOAbzPYH3e0M%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.