Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Estudiantes и Национал Асунсион

Estudiantes го пречека Национал Асунсион во Вторник, 19 Септември.

Национал Асунсион немаше проблем на гостински терен, постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари гостинска победа со 1:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/h3kf2.mp4?token=1508540616-KjfsJEhpy3PudavrB5ND4Tu7HH7J9l0U1grj%2FzdgD%2BY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот