Хајлајтс и голови од Јуниор vs Церо Портењо

Јуниор го нагости Церо Портењо во рамките на Копа Судамерикана меч, во Среда, 20 Септември 2017.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Јуниор успеа 3 да ги претвори во гол, додека Церо Портењо искористи само 1 шанси. Тоа резултираше со победа на Јуниор со точен резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Јуниор и Церо Портењо.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tv3p2.mp4?token=1508540615-2mexcn5PvOD9YZ0o4Cm4ebgUI8Q49h7eR9g9z9ZKSy0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk