Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Холстен Кил и Ст. Паули

Холстен Кил на својот стадион го пречека Ст. Паули во рамките на 2ра Бундеслига, во Вторник, 19 9.

Холстен Кил не успеа да го совлада противничкиот голман, додека Ст. Паули успеа тоа да го направи еднаш, што беше доволно за победа на гостите од 1:0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/me0kw.mp4?token=1508544188-7si1JVLnMS%2BNcUt5gIcx%2BmCZi8BJ44t%2BZpqxphDr%2Flg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk