Хајлајтс и голови од Бешикташ vs Конјаспор

Бешикташ и Конјаспор одиграа натпревар во рамките на Супер Лига, во Понеделник, 18 9 2017.

Бешикташ беше подобар противник на теренот, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Бешикташ од 2:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Бешикташ и Конјаспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/9b2fa.mp4?token=1508540609-GvQru0uRq%2BfWXzSiO2p2SR2IWxai2jRZEZXIsdReiFM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Спремете се за следниот натпревар во Супер Лига и проверете ги одличните типови на kladenje.mk