Гремио vs Чапекоенсе голови и хајлајтс

Гремио го нагости Чапекоенсе во рамките на Серија А меч, во Недела, 17 Септември 2017.

Чапекоенсе немаше проблем на гостински терен, постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари гостинска победа со 1:0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Гремио и Чапекоенсе.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/al041.mp4?token=1508544186-DhBSj%2FD%2FZY%2B779il3FIiTohaE1PUpsuwBK3F6RJu%2FNY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот