Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Понте Прета и Атлетико Го

Во Недела, 17 Септември, Понте Прета го пречека Атлетико Го во рамките на Серија А меч.

Публиката имаше можност да види 4 гола. Сепак Понте Прета беше послаб противник, постигна само 1 гола, додека Атлетико Го постигна 3 гола и победи со точен резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Понте Прета и Атлетико Го.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/9299s.mp4?token=1508544178-lTSM6%2FInnQ26zK0m3pVfinwTTxm%2F%2FZCi8hexRsWkgzg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.