Атлетико Мадрид vs Малага голови и хајлајтс

Во Сабота, 16 Септември, Атлетико Мадрид го пречека Малага во рамките на Ла Лига меч.

Атлетико Мадрид успеа да постигне само еден гол. Сепак тој се покажа како доволен за победа од 1:0, бидејќи Малага не постигна ниту еден гол.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Атлетико Мадрид и Малага.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/sttl0.mp4?token=1508544175-2SY%2FfFVsP1tsYo0wfLRRl%2BOWhJ2QVa1l%2Fx7mk%2F%2FyzOA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk