Тотенхем vs Свонси Сити хајлајтс

Во Сабота, 16 Септември 2017, Свонси Сити му гостуваше на Тотенхем во рамките на Премиер лига.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4t2vp.mp4?token=1505597808-4qxNF4%2BMkV5CZq%2BdqJqNEldVbfA2QwvB0roJo00Qjps%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.