Брентфорд vs Ридинг голови и хајлајтс

Во Сабота, 16 Септември, Брентфорд го нагости Ридинг во рамките на Чемпионшип натпревар.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Брентфорд и Ридинг искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/pf078.mp4?token=1508544174-4%2F3596mSxaaHUJPuyPYnx7U34wNXx3EiF6nF8JCb9G8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.