Видео од натпреварот Árabe Unido vs Santos de Guápiles

Во рамките на CONCACAF League се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Árabe Unido и гостинот Santos de Guápiles, во Четврток, 14 Септември 2017.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Árabe Unido и Santos de Guápiles заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/mwrn0.mp4?token=1508544166-r2XMhdk39U%2BRIbawBhbv7OVjK69SI3YTawTNPLLZgis%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.