Истанбул Башакшехир vs Лудогорец хајлајтс

Во Четврток, 14 Септември, Истанбул Башакшехир го пречека Лудогорец во рамките на УЕФА Европа Лига меч.

Ниту Истанбул Башакшехир ни Лудогорец не постигнаа гол на натпреварот.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tui0a.mp4?token=1508544162-1FjAe08v1HgtVEdIJKLosOJSNPJfeWxfx6QgpnDQjEg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот