Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ријека и AEK Athens

Во Четврток, 14 Септември, Ријека го пречека AEK Athens во рамките на УЕФА Европа Лига меч.

Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но на разочарување на домашната публика AEK Athens постигна два, додека Ријека успеа да постигне само еден гол, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/iz2k9.mp4?token=1508544162-Ds2L3O5hbV6QWUL%2FHptNwO%2BAD8C8ps9z4s6kP0rlj50%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот