Хајлајтс и голови од Унион Берлин vs Ајнтрахт Брауншфајг

Во Петок, 15 Септември 2017, Ајнтрахт Брауншфајг му гостуваше на Унион Берлин во рамките на 2ра Бундеслига.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/bgmgu.mp4?token=1508544168-IvwUSvojiP6%2BdKkPdODHo4Vo0lmwoVQngL7MOhbVWDs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk