Хајлајтс и голови од Црвена Звезда vs Бате Борисов

Црвена Звезда на домашен терен играше против Бате Борисов во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 14 Септември.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Црвена Звезда и Бате Борисов.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/v5g41.mp4?token=1508544159-9YcneXc2CLlEHrpAD4j5f21W8HXDv%2FYBXotlngkCAHs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.