Хајлајтс и голови од Олимпик Марсеј vs Кониаспор

Олимпик Марсеј на домашен терен играше против Кониаспор во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 14 Септември.

Олимпик Марсеј постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/wlizu.mp4?token=1508544159-T18JSA9NolbztoaXFL8Cm3KCHj2Vg8%2BYkfy6RZ8xhzY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk