Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Барселона и Сантос

Во Четврток, 14 Септември, Барселона на својот стадион го пречека Сантос во рамките на Копа Либертадорес.

Барселона и Сантос постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/jabjh.mp4?token=1508544163-8RXkThkUljh%2BX2e13Z0QvrRgmYJpBGTiBO5KUTcQFuI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.