Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и АПОЕЛ

Во Среда, 13 Септември, Реал Мадрид го пречека АПОЕЛ во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Реал Мадрид, па АПОЕЛ го загуби мечот со резултат 3-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и АПОЕЛ.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/t4xkv.mp4?token=1505376199-Yw6M7BVST7yActaWzHtXWd2J4AtRm7KhpuZnsx78phg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk